MÁTE DOST NABYTEČNÝCH KIL?

JE TU VELKÁ LETNÍ VÝZVA

Výzva je určena všem koho trápí nadváha 8 a více kg. S NUPO Dietou můžete zhubnout 8kg za 4-5 týdnů. Všem účastníkům věnujeme dietu na jeden týden zdarma!!! Podmínku máme pouze jedinou - sdílet 1x týdně své pokroky na Instagramu nebo Facebooku. Nebojte, nechceme po vás fotky v plavkách, fotka může být jakákoli, třeba vašeho psa, pokud k ní bude komentář kolik jste zhubli, co vám chutnalo, máte-li hlad... cokoli. Příspěvky na Instagramu je potřeba označit #nupovyzva a označujte i @nupo_cz na fotkách, ať víme, kdo se účastní. Na Facebooku také označujte Nupo.

To ale není všechno!!! Do výzvy se můžete zapojit kdykoli během prázdnin. Na přelomu září a října pak vylosujeme z vás úspěšných jednoho, komu vrátíme zpět celou částku za nakoupené produkty NUPO, navíc od nás dostane proměnu s vizážistkou a krásné focení s profesionálním fotografem. Budou i jiné ceny, které budeme rozdávat na říjnové NUPO párty, která se uskuteční u příležitosti oslavy uvedení NUPO na český trh. Máme se všichni na co těšit! Tak hurá do toho! 

Pokud souhlasíte s podmínkami soutěže, použijte při nákupu kód NUPOVYZVA. Na měsíční dietu potřebujete 16 balení NUPO Diety. Po zadání kódu se vám odečte cena za 4 balení, tedy za jeden týden.

PODMÍNKY:

  • nadváha 8+ kg

  • 1x týdně po dobu hubnutí zveřejnit své pokroky

  • vydržet :)

CHCETE SE JICH KONEČNĚ ZBAVIT? 

Doprava zdarma od 1600,- Kč

  • Facebook
  • Instagram