Co je NUPO Dieta?

V roce 1981 přední světový obezitolog z Dánska, Dr. Flemming Quaade, přišel na to, jak vyřešit trápení svých pacientů svádějících boj s velkou nadváhou. Sestavil výživu, po které dochází díky minimu kalorií k efektivnímu úbytku nadváhy,  přičemž tělo dostane všechny potřebné živiny.  První velmi nízkokalorická dieta (VLCD) byla na světě.

Kromě toho, že je NUPO Dieta první dietou svého druhu, je také nejlépe zdokumentovanou dietou na světě. NUPO má na svém kontě více než 35 klinických studií, které prokazují, že se jedná o velmi efektivní, rychlou a hlavně bezpečnou metodu hubnutí.

Úspěch NUPO Diety

Podle Petera Wedelheima, generálního ředitele NUPO Dánsko spočívá úspěch NUPO Diety, kromě jejího složení, i ve velmi kladném vztahu uživatelů NUPO k této dietě. Lidem chutná, vidí brzy výsledky a to je motivuje si váhu udržet.

NUPO se stále posouvá dál. Nejen tím, že se stále vylepšuje hlavní produkt - NUPO Dietu, ale i vznikem nových kategorií výrobků, především řady ONE MEAL. Cílem NUPO je plnit cíl jeho zákazníků- zbavit se nadváhy a udržet se fit.

NUPO v Čechách

Za firmou NUPO v ČR stojí dvě ženy, Zuzana Sláčíková a Šárka Lišková. Samy jsme poznaly NUPO v Dánsku, kde jedna z nás žila. Produkty nás nadchly jak svou skvělou chutí, tak účinkem dietního programu. Obě jsme již několikrát potřebovaly zhubnout po porodu a bylo to právě NUPO, které nám pomohlo.

Věnujeme se hlavně fungování obchodu, distribuci NUPA do dalších prodejních kanálů a prezentaci značky na sociálních sítích.

Naší spolupracovnicí je Petra Weigeltová, dlouholetá trenérka fitness, která vám zase ráda poradí, jak se držet v kondici. Naší ambasadorkou je herečka Alice Bendová, která s NUPEM úspěšně zhubla. Více se můžete dočíst na našem blogu.

Doprava zdarma od 1600,- Kč

  • Facebook
  • Instagram