Doprava zdarma od 1600,- Kč

  • Facebook
  • Instagram

I po čtyřicítce tělo dvacítky!

Aktualizace: 17. říj 2019

Často slýcháme, že po čtyřicítce se hubnutí zpomalí. Mnoho z nás čtyřicátnic má opravdu pocit, že staré "triky" jako salát k večeři či použití schodů místo výtahu, už prostě nefungují.

Přesto není potřeba věšet hlavu. Udržet si štíhlost jde v každém věku! Krásná herečka Alice Bendová je toho důkazem. Když jsme se s ní před létem sešly, vypadala samozřejmě skvěle, ale zároveň si posteskla, že už se bude muset smířit s volnějším oblečením a maskování špíčků na břiše. Představily jsme jí NUPO, nechaly jí produkty na ochutnání, a domluvily se, že ho pro nás otestuje. A to veřejně, na svém instagramovém profilu. A protože je cílevědomá a možná i proto, že byla pod dohledem svých fanoušků, docílila během několika týdnů dokonalé postavy, kterou by jí leckterá "dvacítka" mohla závidět. A jak to přesně probíhalo?


Alice první dva týdny jedla pouze produkty NUPO Dieta, 6x denně, ráno kaši, v poledne a večer polévky a mezitím šejky. Občas je doplnila nějakou zeleninou. Již po týdnu nám hlásila -2,6kg. Sama byla z výsledku překvapená a nezastírala nadšení pokračovat.

O prázdninách odjela na Kanárské ostrovy, kde je těžké odolat místním specialitám. A to ani nemusíte být gurmán, jako Alice. Přesto pomocí NUPO, zdárně pokračovala v hubnutí. Dopřála si rybu k obědu a k večeři třeba salát s mořskými plody. Ostatní jídla nahradila NUPO Dietou. Váha šla stále dolů a z dovolené už se Alice mohla pochlubit fotkami v plavkách. Celkem zhubla 7,6kg!Nyní už si váhu udržuje, a protože si NUPO zamilovala, stále ji zásobujeme například Karamelovými tyčinkami z řady ONE MEAL, které jí chutnají a zároveň jsou pro ni pohodlným řešením jídla například v den, kdy natáčí.


Pokud byste se chtěli Alice na něco zeptat, napište dotaz do komentáře, rády jí ho předáme.
3,138 zobrazení