Doprava zdarma od 1600,- Kč

  • Facebook
  • Instagram

Jak zhubnout po kojení

Aktualizace: 16. říj 2019

Jak se dostat znovu do formy po dítěti? Zkuste NUPO Dietu!

Já sama jsem tuto otázku řešila třikrát. Při každém těhotenství jsem nabrala přes 20kg, ikdyž jsem byla pokaždé rozhodnutá, že to bude maximálně 10. Možná u prvního těhotenství, ve 29 letech jsem opravdu měla pocit, že musím jíst za dva a dvojnásobné porce se samozřejmě projevily i na jiných partiích než je bříško. Všechny tři děti jsem kojila a vždy čekala, že nabytá kila „vykojím“. Ani náhodou. Přestože jsem jedla zdravě, zásob tuku se ne a ne zbavit, dokud jsem kojila.


Držet jakékoliv diety v období kojení se rozhodně nedoporučuje. Mohlo by se to projevit na nedostatečné tvorbě mléka a samozřejmě celkové únavě, která je po porodu a při kojení už tak běžná. Užijte si kojení a do razantnějšího hubnutí se pusťte až když vaše miminko kojit přestanete.
Své třetí dítě jsem porodila v Dánsku (má nadváha se opět vyšplhala na 20 kg) a zpět do formy jsem se dostala díky NUPO Dietě. Jedná se o nízkokalorickou dietu, jejíž složení však nevynechává žádnou důležitou složku, tedy obsahuje i sacharidy. A co je důležité, naučí vás jíst pravidelně přiměřené porce. S NUPO Dietou totiž jíte 6x denně a na výběr máte mezi sladkými šejky, slanými polévkami nebo ovesnou kaší. Hubnutí se krásně nastartuje, kila ubývají rychleji a to je velmi motivující. Během šesti týdnů jsem zhubla 10 kg a dostala se tak na původní váhu. Pak už jsem přešla na stravování, na které jsem byla zvyklá, tedy zdravé jídlo, s nižším obsahem kalorií. Mám ráda sladké, ale to si dopřávám dopoledne. A snažím se jíst pravidelně a necpat se na noc. S tímto jídelníčkem si váhu držím a když se přeci jen začne šplhat nahoru, nasadím na pár dní NUPO. Není to ale žádný problém, protože mi NUPO chutná a nemám při této dietě vůbec hlad. Nejraději mám asi koktejl Mango-vanilka a Thajskou polévku.Dokud jsem žila v Dánsku, měla jsem NUPO vždy po ruce, nyní jsem s rodinou zpátky v Čechách a NUPO jsem si objednávala z Dánska, ale bylo to finančně náročné. Proto jsme se daly dohromady se Šárkou, kterou NUPO rovněž nadchlo a staly jsme se výhradními distributorkami této dánské značky. V současné době máme během pár měsíců již tisícovku spokojených zákaznic, mezi nimi jsou hlavně maminky, kterým se nedařilo zhubnout po těhotenství a kojení. Chválí si jak chuť, tak účinek a hlavně, u nikoho se neprojevil jo-jo efekt. Je to jednak tím, že je dieta vyvážená a přechod na běžnou zdravou stravu je hladký a také tím, že vám radost ze shozených kil nedovolí vrátit se k nezdravému životnímu stylu. A pak NUPO má již skoro čtyřicetiletou historii a vše je vědecky podloženo. Zkrátka, funguje to!64 zobrazení