Myslela jsem, že už nezhubnu!

Rády bychom se svámi podělily o příběh naší zákaznice Lucie, který nám udělal velkou radost.


Lucie (34) byla vždy dívka kyprých tvarů, ráda jedla a to, že má o nějaké to kilo navíc ji netrápilo. Je z rodiny, kde je jídlo na prvním místě, a tak denně slýchala, že musí "pořádně" jíst. "Pořádně" však neznamenalo ani zdravě a ani střídmě. A tak se stalo, že jednoho dne ručička na váze překročila stovku, což při výšce 167cm je už velká nadváha.

Lucii to začalo vadit a zkoušela různé typy diet, jeden čas dokonce skoro nejedla! Výsledky byly nevalné. Vydržela nejdéle týden, kdy jí váha šla dolů, ale zase se většinou dost rychle vrátila na původní hodnotu. Oslovila i výživového poradce, který jí sestavil jídelníček na míru. Po měsíci zhubla 3 kila, ale pak jela na dovolenou a vše bylo ve starých kolejích.


Na NUPO narazila náhodou, na doporučení své kamarádky. Zpočátku byla hodně nedůvěřivá, říkala, že tento typ diety již zkoušela a že se bojí jo-jo efektu. Domluvily jsme se, že nám může dietu vrátit, pokud by nebyla spokojená a nabídly jsme jí ochutnávkový balíček NUPO Diety.


"Po týdnu jsem dala dolů 4 kila, což mě neskutečně namotivovalo!" To se mi ještě nikdy nestalo. Na produkty NUPO Dieta jsem si rychle zvykla, vůbec jsem neměla hlad a chuť na sladké jsem vždy vyřešila výbornými tyčinkami. Stačila mi třeba půlka. Začala jsem i chodit do posilovny, tam bych dřív kvůli nízkému sebevědomí, nevkročila. Teď jsem do cvičení zapálená, je to úplná droga".Po třech měsících váží Lucie 80 kg a chce pokračovat. Dietu držela podle našeho doporučení, tedy 3 týdny, po kterých následoval 1-2 týdny na normální stravě (hlídala si však kalorie), a pak zas pokračovala třítýdenní NUPO Dietou. Nyní jí NUPO přes týden a víkendy si užívá běžné jídlo. Naučila se jíst pravidelně a přiměřené porce, nejí sladké, kromě oblíbených NUPO tyčinek. A jak sama říká: "Myslela jsem, že už nikdy nezhubnu, ale díky NUPU jsem spokojená a užívám si nákupy nového šatníku".

2,589 zobrazení

Doprava zdarma od 1600,- Kč

  • Facebook
  • Instagram