1. Přiberu zpět kila, kterých jsem se díky NUPO zbavil/a?

Pokud se vrátíte zpět ke stejným stravovacím návykům, které jste měli před NUPO Dietou, pravděpodobně se vaše váha opět vyšplhá nahoru. NUPO Dieta je tu, aby nastartovala vaše hubnutí, naučila vás jíst v pravidelných intervalech 5-6x denně. Je důležité mít na paměti, že pokud si chcete váhu udržet, musí být váš energetický výdej vyšší než příjem. Vaše strava by měla být vyvážená s dostatkem vitamínů a vlákniny. Na sacharidy nezapomínejte, ale jezte je ve formě zdravých potravin, například celozrnného pečiva. Abyste lépe zvládli udržet kaloriie "na uzdě" jsou tu výrobky NUPO One Meal- výborné tyčinky a hotové nápoje, které můžete mít vždy po ruce, když není možnost si dát zdravou snídani, oběd či večeři. Jsou velmi chutné, mají vyvážené složení a málo kalorií.

2. Budu mít při NUPO Dietě hlad?

Je to velmi individuální. Je možné, že prvních pár dní, než si vaše tělo zvykne, hlad pociťovat budete. Na druhou stranu jíte 6x za den, což je zhruba každé 2 hodiny. Koktejly i polévky jsou hodně krémové a zasytí.

3. Mohu při NUPO Dietě cvičit?

Určitě ano! Pokud cvičíte rekreačně, bude hubnutí ještě efektivnější, kdžy přidáte pohyb. Profesionální sportovci by měli užívání NUPA konzultovat se svým výživovým poradcem, vzhledem ke svému vysokému energetickému výdeji.

4. Mohu užívat NUPO Dietu když kojím?

Při kojení se NUPO Dieta nedoporučuje! Můžete ale vyzkoušet naše produkty One Meal.

5. Mohu nahradit NUPO Dietou jen jedno jídlo denně?

Pokud už nehubnete, je možné si nahradit snídani, oběd nebo večeři 1-2 porcemi NUPO Diety. Například když cestujete nebo jste v časové tísni nebo se třeba chystáte jít si zaběhat a nechcete běžet s plným žaludkem.

Doprava zdarma od 1600,- Kč

  • Facebook
  • Instagram